ECODAILY ŞASİ… Tam İşinize Göre

ECODaily Şasi her türlü üstyapıya uygun bir araç.

NEDEN BÜTÜN SÜRÜCÜLER ECODAILY ŞASİ KULLANMAK İSTİYOR?

ECODAILY taşımacılık dünyasında teknoloji ve performansta yeni standartlar getirirken; dayanıklılık, pratiklik ve çeşitlilik gibi özelliklerini de kaybetmiyor. ECODAILY  şimdi hem daha ekonomik , daha çevreci.Yeni Euro 4 güçlü ve ekonomik dizel motorlarıyla tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Tasarımı yeni, fakat gücü ve sağlamlığı aynı. Daily bir yandan gelişirken diğer yandan da kendisini üstün kılan temel  özelliklerini muhafaza ediyor.İşte bu yüzden dünyada her 5 dakikada bir Daily satılıyor.

FERAH KONFOR VE GENİŞ HACİM

ECODAILY, vaktinin çoğunu direksiyon başında geçirenler için özel olarak dizayn edildi. Aracın iç dizayni, derinlemesine yapılan ergonomi çalışmaları sonucunda hazırlandı. Yeni koltuklar , yeni renkler , yeni direksiyon simidi ve göstergeler hem konfor hem de güvenliği sağlıyor

GÜÇLÜ, EKONOMİK, ÇEVRECİ MOTOR

ECODAILY, yüksek performanslı motorları ve arkadan itiş sistemi ile adeta yol tutuş şampiyonudur. Her türlü yük durumunda ve zeminde yol tutuşu idealdir. ECODAILY ` de 106 hp , 126 hp ve 146 hp olmak üzere, daha iyi yakıt ekonomisine sahip, Euro 4 yeni motorlar kullanılmaktadır. Esnek yapıya sahip bu motorlar düşük devirlerde bile  yüksek tork üretirler.Bu sayede hem kullanış konforu hem de yakıt ekonomisi sağlar.

GÜVENLİK VE ÇEVRE

Aktif güvenlik sistemleriyle, ECODAILY nin kullanımı rahat ve stabildir. ECODAILY ` de  olarak en gelişmiş ABS fren sistemi tüm modellerde standarttır.

ECODAILY PANELVAN broşürü bilgisayarınıza indirmek için PDF >