ECODAILY PANELVAN, Güç ve Yol Tutuş Bir Arada.

YENİ TASARIM VE İMAJ

ECODAILY  sınıfında en güçlü tasarıma sahip modellerden biri haline geldi, ön görünümü tamamen yenilendi. Yeni tasarımındaki uyumlu hatlar, ön yüzde panjurdan bağlayarak kaputa ve ordan da tavana kadar uzanıyor. Ön farlara entegre edilen sis farları ECODAILY’ye iddialı, güçlü ve kişilikli bir görünüm kazandırıyor.Yan sinyallerin entegre edildiği geniş açılı büyütülmüş yan aynalar, geri görüşü daha kolay bir hale getiriyor. Aracın arka tarafında stoplar yeniden dizayn edildi. Arkada yer alan hava tahliye kanalları ise arka görünümü farklılaştırıyor.

GÜÇLÜ VE DAYANIKLI 

 

Hiçbir Şey ECODAILY  kadar güçlü değil. Güçlü ve tek parça şasisi, IVECO’nun sanayi ürünlerindeki tecrübesinin göstergesi. Bu güçlü yapı, dayaniklılık ve sağlamlık sağlıyor. ECODAILY ’nin elektrik sistemi, yenilikçi CAN-BUS mimarisi ile yeniden dizayn edildi. Geleneksel elektrik sistemi ile karşılaştırıldığında CAN-BUS daha yalın bir yapıya, daha az bağlantıya ve daha basit teşhis sistemlerine sahip.

EŞSİZ GÜÇ VE YOL TUTUŞECODAILY’de

 106 hp , 116 hp  ve 146 hp Euro 4 motorlar yanısıra daha da çevreci EEV şartlarını karşılayan 170 hp `lik motorlar kullanılmaktadır. Esnek yapıya sahip bu motorlar çok geniş bir devir aralığında , düşük devirde yüksek tork üretirler. 

EN GENİŞ İÇ HACİM

8  m3` den , 17,2 m3 ’e varan iç hacmi ile sınıfinın en büyüğü olma özelliğini koruyan ECODAILY Van, büyük arka kapıları ve kolay açılır-kapanır büyük yan kapıları ile yükleme ve boşaltmayı kolay bir hale getiriyor.

ECODAILY PANELVAN broşürü bilgisayarınıza indirmek için PDF >