İLERLEYELİM BEYLER, DAHA ÇOK YER VAR.

Eurocity; güçlü motor, modern tasarım, geniş iç hacim   

BURADA 60 KİŞİLİK YER VAR

Yeni Eurocity minibüs, 19 oturan, 41 ayakta toplam 60 yolcu alabiliyor .  Eurocity’de isteğe bağlı olarak 19’dan 26 kişiliğe kadar koltuk seçeneği de bulunuyor. Eurocity, bu özelliğiyle sınıfındaki en geniş yolcu taşıma kapasitesine sahip.

SINIFINDAKİ EN FAZLA İÇ YÜKSEKLİK

Eurocity yolcuları en rahat yolcular. Çünkü 2,09m’yle Eurocity, belediye tipi midibüsler içinde en fazla iç yüksekliğe sahip.

İÇİNİN GÜZELLİĞİ DIŞINA YANSIMIŞ

Yeni Eurocity, yepyeni bir görünüşe sahip. Önde ve arkada iki kapısı var. Sürücü, inen ve binen yolcuları rahatlıkla görebiliyor. Eurocity, modern dış görünüşüyle bütün diğer midibüslerden hemen ayrılıyor. İsterseniz Eurocity’ye boynuz tipi aynalar da taktırabilirsiniz. Böylece yol görüşü çok daha rahatlıkla sağlanır, bu da güvenliği artırır. Eurocity’nin opsiyonel bir özelliği de, yolcuların midibüs hattını rahatlıkla görebileceği dijital hat tabelası.

İSTEYENE DAHA FAZLA KONFOR

Eurocity’de hem yolcuların hem de sürücünün rahatı için isteğe bağlı özellikler de var. Çok soğuk havalarda bile içerisini sıcacık yapan kabin içi ek ısıtıcı ve klima, Eurocity’de isteğe bağlı olarak bulunuyor. Sadece Eurocity’de standart olarak bulunan ön-arka parabolik makasın yanı sıra arkada havalı süspansiyon da var. İsteğe bağlı olan bu özellik sayesinde yolculuk boyunca hiçbir sarsıntı hissedilmiyor.

GÜÇLÜ MOTOR

Eurocity 136 hp’lik güçlü motoru ile yüksek performans sağlayarak rakiplerinden ayrışıyor. Gaza basınca, otomobil kadar hızlı gidiyor, rampaları rahatlıkla çıkıyor. Bir midibüsten beklenmeyecek kadar iyi bir performans sergiliyor. Eurocity, ön disk ve arka disk fren sistemiyle maksimum güvenlik sağlıyor. Frene basınca anında duruyor. 6 ileri, 1 geri şanzımanla yolda yağ gibi kayıyor. Üstelik yakıt tasarrufu da sağlıyor. Ön frenlemeyi sağlayarak güvenliği artıran, fren kampana ve balata ömrünü daha da uzatan retarder ise Eurocity’de isteğe bağlı olarak bulunuyor.

HER ANLAMDA PARA KAZANDIRIYOR

Eurocity’nin ön panjuru açılabiliyor. Yani günlük bakımın tamamı, kabin içindeki motor kapağının açılmasına gerek kalmadan aracın dışından kolaylıkla yapılıyor. Sınıfındaki diğer araçlara göre yakıttan suya kadar her şeyi daha az tüketiyor. Hem para harcatmıyor, hem çalışıp kazanıyor.

IVECO EUROCITY araç broşürünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.