OTO İZMİR Tic. Ted. Taş. Tur. ve San. Ltd. Şti.

*Oto İzmir, 1984 yılından günümüze alanında en iyilerden biri olmak ilkesiyle faaliyetlerine yedek parça ana bayi, araç satış, servis, sigorta alanlarında devam eden bir işletmedir.

 *54 Personel çalışan ile kalitesi, saygın, grubunda lider, işinde tecrübeli, ıveco markasını bölgesinde en iyi temsil eden 24 yıllık tecrübeye sahip bir şirkettir.

 *2400 m2 Kapalı alan-600 m2 açık alan ile servisimiz 7/24fultime çalışma temposu ile 4 acil yol yardım aracı ile hizmet vermektedir.

 *Yedek parça binamız toplam 2000 m2 kapalı alana sahip olup konusunda uzman personel ile hizmet vermektedir.

 *Marka bazında ithal ve yerli araç segmentinde detaylı stok potansiyeline sahip olup konusunda pazarda üst stokları ne deni ile söz sahibidir.

 *Mekanik onarımda aynı anda 20 araç, kaporta aksamında aynı anda 5 araç, boya aksamın da aynı anda 2 araç hizmet verecek potansiyele sahiptir.

 *Kalite, hizmet ve güvence kri terleri hizmet anlayışına yansıtmış ve lider olma öncülüğü taşıyan seçkin bir kuruluştur.

 *Ağır hizmet araçları, on-road, of road araçlar, hafif ticari ve orta ticari grubuna ve hususi araç segmentine hizmet edebilecek markasını en iyi temsil edecek bir kuruluştur.

 Size de hizmet vermek bize şeref ve gurur verecektir…